MojAndroid

Keďže sme počas uplynulého roka 2020 väčšinu času boli donútení sedieť doma, mnohí sa rozhodli pre možnosť predplatného pre Netflix, HBO GO či iné, multimediálne služby. Web independent hlási, že boli zverejnené najsledovanejšie seriály tejto platformy.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot

Streamovacie služby sú dnes veľmi populárnou voľbou pre konzumáciu multimediálneho obsahu

Streamovací gigant Netflix využíva čoraz viac Slovákov nielen kvôli príchodu globálnej pandémie, ale aj kvôli zrušeniu portálu Topseriály. Ide síce o spoplatnenú, no veľmi kvalitnú platformu, kde si svoj obsah nájde azda každý.

Služba údajne považuje za diváka každého, kto si seriál nechá spustený aspoň po dobu dvoch minút. Ide vraj o čas, ktorý je dostatočne naznačujúci, že výber používateľa bol zámerný. Tieto štatistiky sa pritom zbierajú prvých 28 dní po tom, čo používateľ vstúpi do služby Netflix.

Výsledky jasne ukazujú, že najsledovanejším seriálom roka 2020 je španielska krimi dráma Money Heist so 65 miliónmi pozretí. Tesne na druhé miesto sa umiestnil virálny seriál Tiger King, ktorý je o vlastníkovi Zoo menom Joe Exotic. Má 64 miliónov videní. Tretie miesto patrí pre The Queen’s Gambit so 62 miliónmi pozretí a romantická séria Too Hot to Handle je celkovo štvrtá s 51 miliónmi videniami.

Do najlepšej trinástky seriálov sa potom umiestnili tituly, ako Ratched, The Umbrella Academy season 2, Never Have I Ever, Space Force, Lucifer season 5 – časť prvá, The Floor is Lava, Love is Blind, Ozark season 3 a The Last Dance.

Kompletný zoznam najsledovanejších seriálov služby Netflix:

  1. Money Heist season 4 (65 miliónov videní)
  2. Tiger King (64 miliónov videní)
  3. The Queen’s Gambit (62 miliónov videní)
  4. Too Hot to Handle (51 miliónov videní)
  5. Ratched (48 miliónov videní)
  6. The Umbrella Academy season 2 (43 miliónov videní)
  7. Never Have I Ever (40 miliónov videní)
  8. Space Force (40 miliónov videní)
  9. Lucifer season 5 – časť prvá (38 miliónov videní)
  10. The Floor is Lava (37 miliónov videní)
  11. Love is Blind (30 miliónov videní)
  12. Ozark season 3 (29 miliónov videní)
  13. The Last Dance (23.8 miliónov videní)

Využívate službu Netflix, alebo poprípade inú, streamovaciu službu? Pokiaľ áno, ktorý seriál sa vám v roku 2020 pozdával najviac? Svoje tipy nám napíšte dolu do komentárov.

Náš tip
Discovery Plus: Všetko o novej streamovacej službe
Náš tip
Disney+ príde na Slovensko, konkurovať bude Netflixu a HBO Go
3.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+