MojAndroid

Spoločnosť Google testuje aplikáciu Google Trips, ktorá by nám v budúcnosti mala pomôcť pri plánovaní a realizovaní výletov a dovoleniek. Hoci aplikácia vyzerá na screenshotoch veľmi pekne a prehľadne, ešte nie je dostupná v obchode Play a nie je ani zrejmé, kedy sa tak stane.

Informácie o aplikácii odhalil holandský portál AndroidWorld, ktorý ich získal z komunity Local Guides. O aplikácii tak máme k dispozícii iba minimum informácií, no podľa všetkého by malo ísť o nástroj, ktorý bude čerpať dáta najmä z vášho e-mailového účtu na Gmaili. Výsledkom by mala byť akási kombinácia aplikácií Google Now a Google Mapy, vďaka čomu budete mať podrobný prehľad o tom, kedy a kde máte naplánovanú akú aktivitu a akú ďalšiu aktivitu by ste ešte mohli absolvovať.

Google Trips

Aplikácia Google Trips tiež používateľom umožní písať recenzie a komentáre k jednotlivým miestam a dokonca aj posielať fotografie s komentárom. Je ale otázne, kedy sa aplikácia dostane na verejnosť a či bude hneď prístupná pre všetkých používateľov, alebo si Google zvolí tradičnú cestu a novinku sprístupní iba vo vybraných regiónoch sveta.

Zdroj: AndroidWorld via engadget

29.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+