MojAndroid

Pri príležitosti príchodu nového Star Wars filmu si pripravil Google pre svojich používateľov malé prekvapenie. Stačí, aby ste si vybrali dobrú alebo zlú stranu a Google zmení vaše aplikácie a služby do jej farieb. Jedná sa napríklad o zmenu pozadia v službe Gmail, niekoľko drobných grafických zmien na YouTube, zmenu kurzora v Google Mapách, či ďalšie grafické zmeny v Chrome, Google prekladači, Chromecaste a podobne. Všetky aplikácie, ku ktorý sú dostupné upravené skiny, nájdete priamo na upravenej stránke www.google.com/starwars.

star-wars-google

Hoci ide iba o zábavku na pár minút, potešilo nás, že Google myslí takto otvorene a svojim používateľom prináša takéto spestrenie používania Google služieb. Okrem webových aplikácií a služieb vám Google navrhne niekoľko Star Wars motívov aj v Android aplikáciách, prípadne vám odporučí priamo aplikácie s motívom tejto filmovej sci-fi novinky. Ktorú stranu ste si zvolili vy a ktorá upravená služba sa vám najviac páči? :-)

Zdroj: Google

23.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+