MojAndroid

Celosvetový internetový gigant Google má svoju pobočku aj na Slovensku. Pod taktovkou nadaného country managera Rasťa Kulicha sa slovenská pobočka Google pomaly, ale isto rozrastá, čoho dôkazom je neustále rastúci počet jej aktivít a vecí, ktoré Google robí pre Slovensko. Jednou z týchto vecí je napríklad projekt Na slovenskú nôtu, pomocou ktorého chce Google zachovať slovenské kultúrne a historické pamätihodnosti. Momentálne na rovnomennej webstránke môžete hlasovať za pamiatky, ktoré by mali byť na internete zvečnené.

gugl

Google Slovensko sa však zameriava aj na verejnosť a poskytovanie služieb zákazníkom, ktoré chce prevádzkovať aj na sociálnej sieti Google+. Tam momentálne nájdete novú stránku +Google Slovensko, kde si môžete prečítať vždy aktuálne novinky, správy a hlásenia od spoločnosti Google. Slovenská pobočka chce touto cestou komunikovať aj so slovenskými médiami, ktoré by sa takto mohli ľahšie a rýchlejšie dostať k aktualitám od tejto spoločnosti. Na Google+ máme svoju stránku samozrejme aj my (+MojAndroid.sk) a ak nás ešte nemáte vo svojich kruhoch, rozhodne by ste si nás mali pridať! Zaručíte si tak vždy aktuálne informácie zo sveta Androidu ;)

G+_ProfileSK_v1.0 MA-logo

1.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+