MojAndroid

Tá prináša možnosť skryť fotografie konkrétnej osoby. Novinka prichádza ako súčasť aktualizácie, ktorá v aplikácii pridáva pri vyhľadávaní združovať fotografie vyhľadávaných osôb (zatiaľ len v niektorých krajinách), podporu gesta pinch-to-zoom, či zvýšenie výkonu a opravu chýb.

Nová funkcia je dostupná pri vyhľadávaní, pri ktorom je možné ľudí označiť a následne pomocou tlačidla v pravom hornom menu skryť alebo znova ukázať. Ľudí, ktorých ste na fotografiách označili sa už vo výbere fotografií a v albumoch nebudú zobrazovať, čo príde vhod najmä v prípade, ak si nechcete pripomínať konkrétnych ľudí, pričom nemusíte pracne vyhľadávať všetky fotografie, ktoré máte uložené v cloude služby Google Fotky.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Nová funkcia je dostupná v aplikácii verzie 1.8.0, ktorú je momentálne možné stiahnuť len manuálne. Nám sa však novú funkciu ani po nainštalovaní nepodarilo nájsť a tak je možné, že Google ju musí ešte pre jednotlivé krajiny aktivovať. Či tak urobí aj u nás zatiaľ nevieme povedať.

photos1 photos3 photos4

Zdroj: androidpolice

29.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+