MojAndroid

Reklama sem reklama tam. Reklama sa stala v podstate súčasťou nášho života. Či už cestujete do práce alebo do školy, reklama na vás číha doslova na každom kroku. Výnimkou nie je ani reklama na internete a v mobilných aplikáciách. Čo však poviete na reklamu, ktorá by na vás číhala aj vtedy keď voláte známemu ? Nový patent, ktorý si v týchto dňoch na patentovom úrade nechal zaregistrovať Google, s takouto možnosťou počíta. Nemusíte sa však báť, že by vás počas hovoru prerušila audio nahrávka s reklamou. Google plánuje využiť čas počas vyzváňania a nahradiť klasický vyzváňací tón audio reklamou.

To ako by podobná reklama, ktorá by sa prehrávala počas hovoru, mohla vyzerať v reálnom živote parodovala vo videu spoločnosť Onion už pred niekoľkými rokmi. Google však pravdepodobne nebude chcieť zájsť až do takých extrémov :). Použitie takéhoto reklamného systému však v blízkej dobe neočakávame.  Otázka na vás. Vadilo by vám keby ste namiesto vyzváňania počuli reklamu, ktorá by bola cielená práve na vaše záujmy?

Paródia 

Zdroj: phandroid.com

16.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+