MojAndroid

Snaha spoločnosti Google o zjednotenie svojich produktov a služieb, najmä so sociálnou sieťou Google+ priniesla nové výsledky. Spoločnosť totižto prináša niekoľko nových súčastí do obchodu s aplikáciami Google Play. Používatelia v priebehu niekoľkých dní budú v rámci obchodu môcť zaznamenať nový profil, ktorý obsahuje všetky vlastné +1 odporúčania, recenzie alebo hodnotenia. Novinkou je aj možnosť získavať odporúčania od svojich priateľov, rodiny alebo iných ľudí, ktorí budú súčasťou vašich kruhov na Google+.

Google Play odporucania

Cieľom zmien je okrem spomínanej integrácie naprieč službami aj snaha ponúknuť používateľom osobné odporúčania aplikácií a hier, či možnosť sledovať aké tituly sú obľúbené u priateľov a známych. Všetci vieme, aké to niekedy môže byť vzhľadom na obrovské množstvo obsahu zložité nájsť v obchode aplikácie, ktoré potrebujeme. Na našich zariadeniach sa zmeny zatiaľ neprejavili, takže si budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Zdroj: The Verge, Google+

11.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+