MojAndroid

Google Play Music je služba spoločnosti Google, ktorá umožňuje nákup hudobných skladieb alebo albumov priamo z vášho smartfónu, či tabletu. Zakúpené hudobné albumy máte pritom vždy po ruke v cloude odkiaľ ich je možné sťahovať alebo streamovať do zariadení. Na výber tu nájdete viac ako 18 miliónov skladieb.

 playmusic

Google túto službu však neponúka všade a využívať ju môžu len používatelia v niektorých krajinách. Najnovšie sa ich počet rozrástol o ďalších deväť, medzi ktorými sa nachádza už aj Česká republika. Na Slovensku zatiaľ služba nie je dostupná a jej sprístupnenie v najbližšej dobe ani neočakávame. V Česku pritom len prednedávnom spustili do prevádzky online nakupovanie kníh z Google Play Books.

1.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+