MojAndroid

Vlajková loď Google Pixel 2 XL od spoločnosti Google si už zažila niekoľko nepríjemností. Po problémoch s displejom prišlo vydávanie čudného zvuku zariadenia. Problém s netradičnými zvukmi podľa všetkého vydával NFC čip a kým nebude jeho ovládač aktualizovaný, Google odporúčal jeho vypnutie. Reakciou na problémy spoločnosť zvýšila jednoročnú záruku na dvojročnú, ktorá je u nás štandardom.

Aktuálne sa objavila ďalšia mrzutosť. Niekoľko používateľov sa sťažovalo, že im smartfón dorazil bez operačného systému. Používatelia na Reddit fóre hlásili viaceré prípady. Po zapnutí smartfónu sa im jednoducho zobrazila informácia, že zariadenie nevie nájsť platný operačný systém a zariadenie sa nespustí. Zobrazil sa tu link s odkazom, na ktorom mali získať pomoc. Na to však potrebovali ďalšie zariadenie. Po príchode na odporúčanú adresu sa ale nič zmysluplné nedozvedeli.

Podľa Androidpolice.com však už Google problém vyriešil. Vyzerá to tak, že išlo o výrobnú chybu, ktorú odvtedy už odstránili, no niekoľko zariadení sa dostalo aj do obehu. V každom prípade, je to škoda, pretože takéto prípady dokážu vrhnúť na spoločnosť nemilé svetlo…

Zdroj: androidpolice.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+