MojAndroid

Ani spoločnosť Google sa u svojich tohtoročných Pixelov nevyhla problémom. Len nedávno sa ukázalo, že hlavne veľký Google Pixel 2 XL má problém s prepáleným displejom. Menší Google Pixel 2 sa zas pre zmenu ľahko láme a poškriabe. Aby toho nebolo málo, tak sa teraz objavil ďalší neduh.

Veľa majiteľov Google Pixel 2 sa začalo sťažovať, že telefón vydáva nezvyčajné zvuky. Pokiaľ je telefón odomknutý, tak vydáva zvuky podobné vysokofrekvenčnému piskotu alebo zvuk podobný klikaniu na klávesnicu. Niektorí používatelia tvrdia, že problém nastáva iba pri zapnutom displeji. Ďalší zas pozorujú tento jav pri telefonovaní. Zvuk klikania prestane až pri vypnutí čipu NFC. Google na problém už reagoval a sľúbil, že ho vyšetrí. Podľa všetkého majitelia v blízkej dobe dostanú aktualizáciu, ktorá problém napraví.

Zdroj: AndroidCentral

27.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+