MojAndroid

Google okuliare predstavujú nepochybne zaujímavý vývojový krok vo svete technológií. Hoci myšlienka nosenia digitálnych okuliarov nie je nová, až Google sa ju odhodlal  realizovať a zároveň priniesť takéto zariadenie pre široké masy. Cena okuliarov síce zatiaľ tomu nenasvedčuje, no vzhľadom na to, že ide iba o prototyp nie je sa čomu čudovať. Už budúci rok, by sme sa mohli dočkať ich finálnej podoby, ktorú si bude môcť kúpiť skutočne každý – aspoň v to dúfame.

V čase keď sa začali objavovať prvé informácie o Google okuliaroch, tzv. Project Glass, spoločnosť vydala aj prvé video, v ktorom naznačila svoje vízie, k čomu by mohli byť používané. Dnes sa k nemu pridalo ďalšie, ktoré zobrazuje život matky a dcéry počas ich všedného dňa. Nie je nič jednoduchšie, ako pomocou takýchto okuliarov zachytiť moment, keď sa dieťa usmeje alebo urobí grimasu. Videochat cez Google Hangouts umožní zdieľať pekné chvíle s rodinou a priateľmi.

30.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+