MojAndroid

Každý používateľ Androidu vo verzii 4.1 a vyššie má možnosť využívať Google Now. Ide o vylepšené vyhľadávanie internetového giganta, ktoré ponúka rôzne témy rozdelené do špeciálnych kariet. Okrem výbornej funkcionality však ponúka táto aplikácia aj krásne spracovaný dizajn, ktorý sa nesie v jednoduchom štýle. Práve v tomto dizajne je vytvorená aj živá tapeta Google Now Wallpaper, ktorú z originálnej aplikácia extrahoval XDA používateľ s nickom Svarion.

google-now-wallpaper-main

Každý, komu sa páči dizajn aplikácie Google Now, má dôvod na radosť. Na Google Play je totižto bezplatne dostupná perfektne spracovaná živá tapeta s motívom tejto aplikácie. Google Now Wallpaper ponúka celkovo 11 živých tapiet v 4 dizajnových štýloch. Aplikácia je dostupná v normálnej verzii s rozlíšením tapety 960 x 800 px a vo verzii HD pre displeje s rozlíšením 1440 x 1280 px. Nakoľko je tapeta “živá”, mení sa v závislosti od času 4-krát denne (ráno, doobedie, poobedie, večer). Zmenu tapety si môžete nastaviť aj manuálne.

Autor vďaka malému počtu akcií meniacej sa tapety dosiahol veľmi dobrú spotrebu energie, a tak sa nemusíte vôbec báť o to, že vám tapeta bude nadmerne spotrebúvať batériu. Ak sa vám Google Now Wallpaper zapáčila, môžete si ju v oboch verziách stiahnuť bezplatne po kliknutí na naše widgety nižšie. Widget hodín zobrazený na screenshotoch je možné stiahnuť na XDA fóre.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: XDA

15.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+