MojAndroid

Začiatok tohto týždňa znamenal pre Google menšie jarné upratovanie. Aktualizácie sa dočkali aplikácie Google Mapy aj Google (Google Now), pričom za ich najväčšie novinky možno pokladať priehľadnú lištu s upozorneniami. Tá sa doteraz nachádza v novom Androide 5.0 takmer všade a sme radi, že ju Google umiestnil aj do dalších zo svojich aplikácií. Podmienkou pre zobrazenie priehľadnej notifikačnej lišty je ale systém vo verzii Android 5.0 a novší.

Snímka obrazovky 2015-05-19 o 9.19.40 Snímka obrazovky 2015-05-19 o 9.19.52

Google Now obsahuje menší nedostatok, a to nefungujúce príkazy “OK Google” v celom prostedí Androidu na zariadeniach Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Ani nová aktualizácia, ktorú Google uvoľnil pred niekoľkými hodinami, však tento problém nerieši, a tak ostáva na samotnom Samsungu, aby sa tým zapodieval. Ak ste aktualizáciu na Google aplikáciu ešte nezískali, stiahnuť si ju môžete z nižšie priloženého odkazu. Google Mapy si na verziu 9.9 aktualizujte priamo v obchode Play.

Google App v4.6.apk (35,9 MB)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice, (2)

19.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+