MojAndroid

Len krátko po vydaní oficiálnej verzie operačného systému Android 5.0 Lollipop Google aktualizoval svoju internetovú stránku android.com. Okrem iných zmien a vylepšení bol na stránku pridaný aj detailný postup, ktorý krok po kroku vysvetľuje, ako prejsť z operačného systému iOS na Android.

Príručka je rozdelená na viacero sekcií, ktoré používateľom vysvetlia, ako si preniesť fotografie a hudbu, kontakty, nastaviť e-mail a správy a ako môžu nájsť svoje obľúbené aplikácie v obchode Play. Návody sú skutočne názorné a aj menej skúsení používatelia by mali byť s ich pomocou schopní preniesť si na Android všetko, čo potrebujú.

V prípade Google sa možno jedná o akýsi odvetný krok, keďže len nedávno spoločnosť Apple zverejnila postup, ako si preniesť obsah mobilného zariadenia z Androidu na iOS. Ak teda vlastníte zariadenie s jablkom či zeleným robotom, obe strany vám ponúkajú návod, ako prejsť k nim aj so svojimi dátami.

Zdroj: phonearena.com

21.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+