MojAndroid

Google ku koncu roka už tradične zvykne zverejňovať výbery tých najlepších Android hier a aplikácií, ktorých rebríčky sme vám priniesli už v samostatných článkoch. Dnes však na obchode Play uvádza novú kategóriu, v ktorej sa snaží používateľov Androidu pripraviť na blížiace sa vianočné sviatky. V obchode Play preto nájdete novú kategóriu s názvom “Pripravte sa na sviatky”, ktorá obsahuje desiatky hier a aplikácií, ktoré vám pomôžu pri vianočných nákupoch, či zabavia vo chvíľach, keď máte na to čas. Nájdete medzi nimi tituly, ktoré môžu vytvoriť vianočné pohľadnice s vašou fotografiou, pomôžu s vyrábaním vlastných darčekov, alebo len skrášlia vašu plochu či navnadia na vianočnú nôtu. Kompletný výber nájdete na obchode Play po kliknutí na tento odkaz.

Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play

Podobné výbery na týždennej báze ponúkame aj my a poznáte ich pod názvom TOP Android hry týždňa. Už niekoľko mesiacov tiež vyberáme najlepšie aplikácie, ktoré nesmú vo vašich zariadeniach chýbať – 50 Must have Android aplikácie.

5.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+