MojAndroid

Ak ste ešte nikdy nepočuli o Miestnych sprievodcoch a o ich systéme hodnotenia, tak vedzte, že nie ste prví. Local Guides je v podstate to, čo už nejakú dobu pravdepodobne robíte. Hodnotíte rôzne destinácie a firmy s hviezdičkami a komentármi, prípadne pridávate vaše vlastné fotky konkrétneho miesta. Čím ste aktívnejší, tým vyšší level dosiahnete a podľa toho vás aj Google symbolicky odmení.

Najnovšou odmenou od Google je možnosť získať prístup k novým funkciám aplikácie Google Mapy ešte predtým, ako sa dostanú k ostatným smrteľníkom. Tí, ktorí sú level 6 a vyššie v systéme Miestnych sprievodcov, dostali email s pozvánkou do Maps Preview. Pozvánka sa vás potom len spýta, ktorý operačný systém používate a to je všetko.

Ak ste ešte neobdržali email, skúste sa prihlásiť pomocou tohto odkazu. Minimálne zistíte, aký level ste doteraz dosiahli. Ak ste úspešne vyplnili pozvánku, tak vám ostáva už len čakať.

Zdroj: Android Police

22.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+