MojAndroid

Čo je pekné, to si kúpime – povedal si Google a pod svoje krídla zobral ďalšie vývojárske štúdio. Tentokrát ide o Bitspin, tvorcu populárneho budíka Timely. Spolupráca tohto typu by mala prospieť obom stranám. Vývojári z Bitspinu sa na svojej oficiálne stránke vyjadrili, že im to pomôže pri tvorbe ďalších aplikácií, ktoré sú príjemné na používanie a Google týmto krokom získal určite nové vývojárske sily pre tvorbu jeho ďalších natívnych aplikácií.

Náš tip
Timely Alarm Clock – komplexná aplikácia na meranie času s krásnym dizajnom

Timely Alarm Clock

Ako oslavu tejto dohody sprístupnili Google a Bitspin aplikáciu Timely bezplatne pre všetkých používateľov. Platba pôvodne prebiehala vrámci in-app platby, no tá je dnes už minulosťou. K akvizícii sa vyjadrilo štúdio Bitspin na svojom blogu:

Dobré správy! Bitspin sa pripája ku Googlu.

Sme nadšení, že vám môžeme oznámiť naše pripojenie ku Googlu, kde budeme pokračovať v tom, čo milujeme – tvorbe skvelých produktov, ktoré sú príjemné na používanie. Pre nových i existujúcich používateľov pripomíname, že Timely bude fungovať tak, ako doteraz. Ďakujeme všetkým, ktorí si stiahli našu aplikáciu a poslali nám svoj feedback, naozaj si ceníme vašu podporu!”

Uvidíme, aké táto zmena prinesie ovocie, keďže sa ani jedna zo spomínaných spoločností k tejto dohode a budúcnosti štúdia BitSpin detailnejšie nevyjadrila.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Bitspin Blog

6.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+