MojAndroid

Spoločnosť Google konečne sprístupnila svoju aplikáciu Kontakty pred akýkoľvek telefón s Android Lollipop (5.0) a vyššie. Doteraz bola prístupná pre zariadenia s tou verziou operačného systému iba v prípade, ak pochádzali z radu Nexus alebo Pixel. Od poslednej verzie 2.1.2.164543808 to už ale neplatí.

Aplikácia Google Kontakty umožňuje zálohovať a synchronizovať kontakty medzi viacerými zariadeními. Môžete pridávať, upravovať a spravovať kontakty aj medzi viacerými Google účtami, či už pracovnými alebo osobnými. Taktiež dokáže sama roztriediť a vymazať duplicitné kontakty podobným spôsobom ako to dokáže aj aplikácia Google Fotky s vašimi fotografiami. To všetko v jednoduchom a prehľadnom užívateľskom rozhraní.

Neoficiálne je už prístupná aj ďalšia exkluzívna verzia inej Google aplikácie. Aplikáciu Google Camera v4.4.012.156195200 s HDR+ módom z telefónov Pixel si môžete vďaka XDA teraz neoficiálne nainštalovať na akýkoľvek iný telefón s procesorom Snapdragon 820, 821 a 835 (napr. Galaxy S8, One Plus 5 alebo LG G6). Pre porovnanie sú tu fotografie z telefónu One Plus 5 bez a s HDR+ módom. APK súbor k dispozícii tu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

16.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+