MojAndroid

Možno si viacerí z vás všimli, že Google aktualizuje svoje aplikácie vždy v stredu. V zahraničí tento deň nazývajú update Wednesday a včerajšok patrí medzi naozaj plodné dni. Google okrem toho, že predstavil samostatnú aplikáciu pre správy, aktualizoval aj existujúce aplikácie Google Klávesnica Google Keep. Obe zo spomínaných aplikácií prinášajú najmä dizajnové zmeny vytvorené v novom dizajnovom jazyku spoločnosti.

google-klavesnica

V klávesnici od Googlu je okrem dizajnu dostupných aj niekoľko ďalších nastavení, a to napríklad možnosť zmeniť dĺžku dotyku pre napísanie sekundárneho znaku (dlhý dotyk). Ostatné zmeny sa odohrali “pod kapotou”. Ak ste na Google Klávesnicu nedostali aktualizáciu v obchode Play, tak si ju stiahnite pomocou APK súboru.

Rovnako sa aktualizácie dočkala aj aplikácia Keep. Tá okrem nového dizajnu prináša novú ikonu s plochým dizajnom, nové vyhľadávanie a celkovo množstvo menších vylepšení a zmien, ktoré majú praktický dopad na používanie aplikácie. Funkcie titulu Keep sa však zmenili len v málo prípadoch. Rovnako ako pri klávesnici od Googlu, aj Keep si môžete stiahnuť formou APK súboru alebo si nainštalovať aktualizáciu z obchodu Play.

Zdroj: AndroidPolice, (2)

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+