MojAndroid

Ak na poznámky používate aplikáciu Google Keep, tak vás zrejme poteší najnovšia aktualizácia tejto aplikácie, ktorá prináša podporu pre pripomienky a značky v jednotlivých poznámkach. Pre neznalých vysvetlíme, že značky (angl. labels) slúžia na rozdelenie poznámok do viacerých skupín, napríklad osobné, pracovné, nákup, peniaze atď., zatiaľ čo pripomienky sú akousi funkciou budíka pre vaše poznámky. Upozornia vás napríklad na zoznam toho, čo treba kúpiť tesne predtým, ako vyrazíte z práce.

Google-Keep-update-710x426

Náš tip
50 MUST HAVE Android aplikácie: Keep (23.časť)

Výhodou pripomienok je možnosť nastavenia ich opakovania v jednotlivých dňoch, týždňoch, mesiacoch či dokonca rokoch, prípadne si pridať vlastnú periódu opakovania. Pripomienky ako také boli v Google Keep dostupné už dlhšie, novinkou je možnosť ich opakovania. Hoci nie je žiadna z týchto noviniek dychberúcou, ide o drobné zmeny, ktoré potešia pravidelných používateľov tejto aplikácie. Ak vám aktualizácia neprišla automaticky, stiahnite si ju pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

26.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+