MojAndroid

Google kalendár dostane novú funkciu pripomienok, ktoré uľahčia organizáciu úloh priamo v aplikácii. Nové pripomienky, alebo ak chcete to-do listy, sa budú zobrazovať vždy navrchu udalostí v kalendári Google, vďaka čomu sa nestane, že by ste ich prehliadli. Každá pripomienka s to-do listom je automaticky prilepená úplne navrchu a aj počas dňa sa posúva dovtedy, dokým ju používateľ neoznačí za splnenú.  To môže urobiť jednoduchým posunom prsta po obrazovke.

Pridanie pripomenutia je jednoduché a realizuje sa z rovnakého miesta ako pridanie novej udalosti. Pri úlohách môžete nastaviť, či ide o celodennú udalosť, pre ktoré konto bude úloha pridaná a to, či a ako často sa má opakovať. Rovnakú funkcionalitu dostane Google kalendár aj na webe. Momentálne Google aktualizáciu ešte v obchode Play nesprístupnil, nainštalovať si ju však môžete prostredníctvom APK súboru.

Zdroj: google

 

8.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+