MojAndroid

Aplikáciu Google kalendár vám nie je nutné predstavovať. Je štandardnou súčasťou takmer každého Android telefónu či tabletu a ak ju nemáte nainštalovanú, stále si ju môžete dodatočne stiahnuť a nainštalovať z Google Play. Aplikácia, okrem prehľadného používateľského prostredia prispôsobeného aj pre tablety, ponúka tiež niekoľko funkcií pre prácu s Google kalendárom. K tým sa po dnešnej aktualizácii pridáva napríklad aj upravená notifikačná lišta v operačnom systéme Android 4.1 Jelly Bean.

Okrem notifikačnej lišty, ktorá informuje o aktuálnych udalostiach, a z ktorej je teraz možné jednoducho prejsť na zobrazenie miesta udalosti v Google mapách. Novinkou je tiež automatické návrhy miesta udalosti, pri jej vytváraní a možnosť jej vytvorenia aj v mesačnom náhľade Google kalendára. Ak ešte nemáte natívny kalendár od spoločnosti Google nainštalovaný alebo ste si ho ešte neaktualizovali, môžete tak spraviť teraz prostredníctvom nášho widgetu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

14.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+