MojAndroid

Všetci nadšenci Google technológií, ktorí nemôžu zažiť Google I/O na vlastnej koži nezúfajte, akcia sa bude totiž vysielať naživo na internete. Za portál MojAndroid.sk tam bude prítomný tím ľudí, ktorí prinesú všetky informácie z prvej ruky. Na Google I/O sa stretnú tisíce developerov, ktorý sa v priebehu dvoch dní budú účastniť technických prednášok zameraných na vytváranie nových generácií podnikových, webových a mobilných Google aplikácií ako Android, Google Chrome a ďalšie.

Online by sa mali objaviť okrem prednášok aj streamy zo seminárov o Androide a Chrome. Ak by ste aj live stream zmeškali, stále tu bude možnosť pozrieť si všetky videá v HD kvalite, ktoré by sa mali na webe Google I/O 2011 objaviť do 24 hodín od ukončenia jednotlivých stretnutí. Nezabudnite – Google I/O sa koná 10. a 11. mája ;).

10.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+