MojAndroid

Google Hangouts alebo Stretnutia vám umožňujú spojiť sa priateľmi a rodinou, či ste doma za počítačom alebo pomocou mobilnej aplikácie Google+ na cestách. Občas sa pri konverzácii s viacerými priateľmi vyskytnú zábavné momenty alebo jednoducho niečo, čo by ste si chceli zachytiť. Z toho dôvodu predstavila spoločnosť Google nový nástroj Capture, ktorý vám umožní vytvoriť screenshot obrazovky počas aktívnej konverzácie len jedným stlačením tlačidla.

Google Hangouts screenshot

Narozdiel od bežného screenshotu, táto funkcia upozorní účastníkov rozhovoru o jej aktivácii a na prípadné vytvorenie screenshotu. Navyše, takto vytvorené snímky sa ukladajú do zdieľaného albumu, do ktorého môžu ostatní používatelia pristupovať priamo zo stretnutia, alebo prostredníctvom vašich fotoalbumov. Google Hangouts Capture bude čoskoro k dispozícii na celom svete, tak nabudúce keď sa pripojíte do stretnutia, nezabudnite sa pozrieť či už náhodou nie je prítomná.

Zdroj: techcrunch

20.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+