MojAndroid

Google po nedávnych zmenách v Android aplikácii Hangouts robí ďalší veľký krok. Po vzore Facebook Messengeru totižto sprístupňuje svoju  komunikačnú platformu ako samostatný web na adrese hangouts.google.com.

Nová webová stránka obsahuje všetky kontakty prihláseného používateľa a samozrejme možnosť si s nimi písať, zavolať alebo spojiť sa prostredníctvom videa. Stačí kliknúť na niektorú z veľkých ikon, hneď vedľa zoznamu kontaktov. Z menu máte rýchly prístup aj k jednotlivým konverzáciám a telefonickým hovorom.

Spúšťame nový spôsob ako používať Hangouts. Z našej novej stránky budete schopní využívať to najlepšie, čo dnes Hangouts ponúka, a to vrátane inšpirujúceho pozadia, ktoré vás prevedie vašim dňom,” hovorí inžinier Hangoutu Jordan Chord.

Priamo vo vysúvacom menu nájdete aj odkazy na aplikácie, ktoré môžete nainštalovať prostredníctvom obchodu Play alebo Apple App Store. K dispozícii je aj niekoľko nastavení, archív, správa pozvánok, zoznam blokovaných ľudí, ako aj skryté kontakty. Všetko si môžete vyskúšať na tejto stránke.

Google_Hangouts_and_Airmail

 

18.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+