MojAndroid

Okuliare spoločnosti Google nazývané Google Glass v tomto roku ešte nebudú pripravené pre verejnosť. Najnovšie informácie z rôznych zdrojov sa totižto zhodujú na tom, že ich vydanie sa oneskorí a najskôr sa oficiálne objavia až na budúci rok, pravdepodobne na konferencii Google I/O 2014.

glass_photos4

Niektoré správy naznačovali, že sprístupnenia Google Glass širokej verejnosti by sme sa mohli dočkať ešte v tomto roku. Zdá sa však, že Google nechce na trh vypustiť nedokončený a nevyladený produkt, čo bol prípad napríklad multimediálnej gule Nexus Q a viacerých softvérových služieb spoločnosti. Dôvodom má byť veľká popularita Google Glass. Spoločnosť údajne pracuje na marketingovom pláne a na stratégii, ako najlepšie Google Glass predávať. Vysporiadať sa bude musieť aj s narastajúcimi obavami z porušovania súkromia, či bezpečnosti pri riadení dopravných prostriedkov. Práve tieto sa stali dôvodom na to, aby niektoré krajiny alebo podniky začali nosenie okuliarov zakazovať a to ešte pred ich oficiálnym vydaním.

Náš tip
Všetky články o Google Glass

Zdroj: androidcommunity

21.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+