MojAndroid

Aplikácia Google Fit, ktorá by podľa americkej spoločnosti Google mala konkurovať fitness aplikáciam ako napríklad Endomondo, prešla v auguste mohutnou aktualizáciou, ktorá kompletne zmenila jej dizajn. Ten vychádzal z materiál dizajnu, zameral sa na logiku ovládania, prehľadnejšie grafy respektíve štatistiky a urobil z Google Fit jednú z najmodernejšie vyzerajúcich fitness aplikácií v Google Play. Po mesiacoch teraz prichádza aktualizácia, ktorá prináša síce menšie, ale rovnako zaujímavé vylepšenia.

Najväčšou novinkou je jednoznačne možnosť pridať na plochu widget. Konkrétne sa jedná o tri widgety. Jednoduchý 1×1 widget, ktorý vás len prepne do aplikácie. Podlhovastý, ktorý zobrazuje prejdené kroky, vzdialenosť alebo spálené kalórie. Posledný je osemuholník, ktorý poznáte z hlavnej stránky aplikácie, zobrazujúci Minúty pohybu a Kardio body. Ďalej sa zjednodušilo zadávanie aktivít, kde môžete zadať názov, termín, čas a popis aktivity. Posledným vylepšením je nové dychové cvičenie pri stresujúcich situáciach pre majiteľov hodiniek Wear OS. Podľa Googlu sa toto cvičenie hodí hlavne počas vianočných sviatkov, kedy sa ľudia dostavajú do stresu pri nakupovaní darčekov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
13.12.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+