MojAndroid

Mnohým z nás sa prvé skúsenosti s internetom spájajú so službou Google Earth. Tá bola svojho času demonštráciou pokrokovej technológie a zaujímavostí, ktoré ponúka internet. Väčšina funkcií z Earth sa ale časom dostala do iných produktov Google a na originálnu aplikáciu už mnohí z nás zabudli. Google ju chce teraz ale oživiť, a to predstavením úplne novej verzie.

Google Earth

Tá bude odhalená na Deň Zeme, a teda 22. apríla. Zatiaľ ale netušíme nič o tom, čo nová verzia prinesie. Je ale veľmi pravdepodobné, že pôjde o skutočne obrovskú aktualizáciu, keďže tomu Google venuje celý event.

Trúfame si povedať, že novinky budú mať pravdepodobne niečo spoločné s virtuálnou realitou. Už v novembri predstavil Google svoj Earth pre virtuálnu realitu a je veľmi pravdepodobné, že aj teraz sa pokúsi používateľom priniesť podobnú formu zážitku. Na oficiálne predstavenie noviniek si ale budeme musieť ešte počkať, no čakať nebudeme musieť dlho.

Zdroj: TNW

14.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+