MojAndroid

Ako sme vás už v prvej tretine februára informovali, Google pravdepodobne pripravuje svoju vlastnú cloudovú službu. Najnovšie sa objavili už prvé fotografie prístupu priamo do služby a pravdepodobne sa objaví onedlho aj oficiálne.

Aj keď veriť takýmto screenshotom je viac-menej otázne, všetko však nasvedčuje tomu, že by sa mohlo jednať o dôveryhodný zdroj, keďže všetko na tejto fotografii je optimálne oficiálne. Pripájame aj neoficiálne logo budúcej služby.

Aj keď stále sú v správach len dohady a chýbajú podrobnejšie, a hlavne oficiálnejšie informácie, nie je známe, ako celá služba bude fungovať. Nie sú známe prípadné obmedzenia a poplatky, predpokladať môžeme len, že by sa služba mohla spojiť s operačným systémom Android. Ak sa tak stane, určite bude služba Cloud Drive Google dostupná pre drvivú väčšinu používateľov smartfónov Android.

Zdroj, foto: GeekWire

18.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+