MojAndroid

Google prichádza s užitočnou novinkou, ktorú ocenia všetci čo pracujú s ekosystémom office aplikácií od tejto spoločnosti. Internetový gigant totiž informoval o integrácii Google poznámok s Google dokumentami. Priamo v nich teraz nájdete samostatný panel so svojimi poznámkami.

Priamo s Google Keep môžete teraz vkladať obsah do svojich dokumentov, pričom ten si zachováva svoje pôvodné formátovanie a vzhľad. Z panelu Keep môžete v poznámkach aj vyhľadávať, pridávať nové poznámky, či zvýrazňovať text z dokumentu a ukladať ho priamo do poznámok. Tie budú obsahovať aj spätný link k dokumentu, z ktorého citácia pochádza. Integrácia je teda obojsmerná.

DocsWithKeep-blog_1AOeZhJ

Menu pre Google poznámky bude možné zapnúť v Nástrojoch z horného menu. Nová funkcia je sprístupňovaná postupne, a to počnúc dnešným dňom. Môže teda chvíľu trvať, kým sa objaví aj vo vašich Google dokumentoch.

Zdroj: Google

 

1.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+