MojAndroid

Záložky v internetovom prehliadači nepochybne patria k neoddeliteľnej súčasti každého používateľa internetu, ktorý rád pravidelne navštevuje obľúbené portály či iné webové služby. Google Chrome, ktorý aj medzi našimi čitateľmi patrí k najviac používaným prehliadačom, po dlhom čase prináša vynoveného správcu, ktorého získate po nainštalovaní rozšírenia priamo od Googlu. Volá sa Google Bookmark Manager a na stiahnutie je k dispozícii priamo z Chrome Web Store.

Nový správca prináša úplne nové používateľské prostredie s mriežkou a veľkými náhľadmi uložených záložiek, ktoré Google automaticky rozdelí do priečinkov. Vylepšené bolo vyhľadávanie, ktoré využíva technológie vyhľadávača Google, vďaka ktorým sa pri vyhľadávaní nekontroluje iba nadpis a popis záložiek, ale aj obsah samotných stránok. Jednotlivé záložky sa môžu navyše automaticky organizovať podľa tém, prípadne k nim môžete priradiť vlastnú poznámku alebo obrázok.

MojAndroid_sk_-_Najčítanejší_portál_o_Androide_na_Slovensku

O novinke zatiaľ Google oficiálne neinformoval a tak je možné, že pre používateľov je dostupná v rámci verejného beta testovania. Je teda možné, že narazíte na nejakú tu chybu, prípadne správca nebude fungovať na 100%. Každopádne, ak pracujete s Google Chrome a máte veľa záložiek, tak nový správca vám určite príde vhod.

Zdroj: theverge

3.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+