MojAndroid

Google nedávno začal uvoľňovať novú verziu aplikácie Google Play pre Android, ktorá priniesla niekoľko vylepšení a noviniek. Okrem možnosti aplikácie hromadne odinštalovať, bola pridaná aj lepšia správa zoznamov všetkých nainštalovaných aplikácií a vylepšené bolo aj ovládanie a notifikácie. Jedna novinka, ktorá však bola skrytá v aplikácii už od augusta je “Zoznam prianí”, tzv Wishlist, Google ju však aktivoval až teraz. Od dnešného dňa si tak môžete zaujímavé platené aplikácie alebo hry pridávať do špeciálneho zoznamu prianí.

  

Ak pri prehliadaní Google Play narazíte na zaujímavú platenú aplikáciu, pridáte si ju do Wishlistu a neskôr sa k nej môžete jednoducho vrátiť a prípadne si ju aj zakúpiť. Zatiaľ neexistuje možnosť tieto zoznamy zdieľať s priateľmi alebo aby vám aplikácie z vášho zoznamu kúpil niekto iný. Zoznam prianí sa dá využiť napríklad pri sledovaní vývoja cien vybraných aplikácií. Ak bola cena v čase nájdenia aplikácie či hry pre vás privysoká, tak časom môže klesnúť a vy si ju tak už budete môcť zakúpiť.

Pre zobrazenie zoznamu prianí v aplikácii Google Play, budete potrebovať jej najnovšiu verziu s číselným označením 3.9.16. Aplikácie si potom môžete pomocou vyhradeného tlačidla v hornej lište, jednoducho pridať do “Môjho zoznamu prianí”, ktorý nájdete  v ponuke aplikácie. Ak ešte vo svojom zariadení nemáte najnovšiu verziu Google Play, môžete si ju nainštalovať aj pomocou nižšie uvedeného odkazu.

Stiahni Google Play Store 3.9.16

18.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+