MojAndroid

Herné štúdio Gamevil sa do povedomia hráčov mobilných hier dostalo hlavne RPG sériou Zenonia pripomínajúcou legendárnu Zeldu respektíve sériu arkádových hier Cartoon Wars. Po niekoľkých mesiacoch betatestovania tento týždeň uvoľnilo do obchodu Google Play oficiálnu verziu očakávanej hry Giants War. Oproti Zenonii sa nejedná o čisté RPG, ale skôr o stratégiu s prvkami RPG. Nechýba ale pekná grafika a nápadité fantasy prostredie typické pre hry od Gamevil. Hra je samozrejme zdarma pochopiteľne s nákupmi priamo v aplikácii.

Náš tip
Privítali by ste herný titul Project Cars aj na mobilné zariadenia? | ANKETA

V pestrom fantasy svete je vašou úlohou poraziť obrov (Giantz), ktorí ovládajú jednotlivé časti kraja. K tomu vám poslúžia rôzni hrdinovia, ktorých rekrutujete, trénujete ich vlastnosti priamo v bojoch a vylepšujete získanými predmetmi. Zároveň budujete svoju vlastnú základňu a postupujete so svojou armádou po mape miestneho sveta. Ovládanie v bojoch je úplne jednoduché. Vaši hrdinovia sa chovajú v podstate autonómne a vy im určíte ich špeciálne útoky vybraním kartičiek na spodku obrazovky. Veľkým plusom je aj pestrá 3D grafika.

Verzia: 0.25.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.25.4
Aktuálna cena: Zdarma
15.6.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+