MojAndroid

Čínsky e-shop GearBest nám dáva všetkým jasne najavo, že sa blíži sviatok, tzv. Singles’ Day. Ten sa koná 11. 11. a ide o akýsi anti-valentínsky sviatok. Namiesto toho, aby ste obdarovali vašu polovičku, máte obdarovať sami seba. Aby ste to však mali čo najlacnejšie, GearBest si pripravil množstvo zaujímavých akcií, ktoré sú časovo obmedzené a viazané práve na 11. novembra. Jednou z týchto akcií je aj možnosť zaplatiť za produkty malú zálohu, ktorá sa vám “zúročí” a vo výsledku tak získate obrovskú zľavu na množstvo vybraných produktov.

Ako to funguje?

Veľmi jednoducho. Stačí, keď si vyberiete produkt, ktorý si neskôr kúpite. Už teraz vidíte ceny, za ktoré si môžete produkt kúpiť a tiež zálohu, ktorú je potrebné zaplatiť. Pri každom produkte získate akciu vo výške minimálne trojnásobku zálohy, no pri väčšine produktov je to aj 7- až 8-násobok zálohy. Zároveň pri produkte uvidíte dátum, kedy bude za túto cenu dostupný a v tom čase si produkt kúpite so spomínanou zľavou. A to je všetko! A čo si budete môcť kúpiť? Všetky informácie nájdete na špeciálnej promo stránke GearBest-u, kde nájdete aj ďalšie detaily o akcii.

>>Všetky informácie o špeciálnej akcii nájdete tu!<<

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4X za necelých 140 EUR!

Vďaka tejto skvelej akcii môže byť telefón Xiaomi Redmi Note 4X váš už za 159,99 USD, čo je v prepočte necelých 140 EUR. Stačí, keď teraz zaplatíte zálohu 10 USD, čo je približne 8,75 EUR. Táto zľava sa vám znásobí na 79,99 USD a vy tak môžete mať nový telefón za naozaj skvelú cenu. Stačí, keď kliknete na tento odkaz a zaplatíte úvodnú zálohu.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air za 612 EUR!Za 612 EUR!

Ešte viac môžete ušetriť v prípade, že hľadáte nový notebook. Xiaomi Mi Notebook Air patrí medzi tie najlepšie, čo sa týka pomeru ceny a výkonu. Model s čipom Intel Core i5, 8 GB RAM a 256 GB vnútornej pamäte môže byť váš za iba niečo vyše 600 EUR. Ako na to? Ak teraz zaplatíte zálohu 10 USD, tá sa vám znásobí až na 345 USD a počítač môže byť miesto pôvodných 1044,99 USD váš už za 699,99 USD. Xiaomi Mi Notebok Air môžete za túto skvelú cenu kúpiť na tomto odkaze!

 

8.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+