MojAndroid

GDG Bratislava chystá svoje štvrté pokračovanie. Už zajtra, 28. marca o 18:00 sa uskutoční ďalší zaujímavý večer v podaní Google Developers Group. Podujatie sa tento rok uskutoční v Google Slovakia na Karadžičovej 8/A a zúčastnia sa ho zaujímaví hostia.

Odborné prednášky pre nadšencov

Zameranie GDG Bratislava vol.4 bude tentokrát skutočne technické. Rainer Kern je skúsený programátor z Viedne, ktorý posledných 15 rokov pracoval v Jave, z čoho dva hlavne v jazyku Kotlin. Kern z bude rozprávať o coroutinách v programovacom jazyku Kotlin 1.3. Miro Kacera, šéf Android vývojárov v spoločnosti Sygic, bude rozprávať o tom, ako si môžete pomôcť Daggerom pri vkladaní ViewModelov cez ViewModelProvider.

Zaujímavé interaktívne prezentácie

Hoci témy sú odborné, zaujímavé môžu byť aj pre širšiu verejnosť. Zaujať môžu napríklad aj študentov technických smerov, prípadne nadšencov, ktorí budú mať záujem o zistenie nových tipov a trikov v Android Studio alebo v Kotline. Prezentácie pritom budú vedené vo veľmi komornej atmosfére, kde je vítaná každá otázka.

Viac informácií o udalosti nájdete na tomto odkaze, kde tiež môžete potvrdiť svoju účasť.

27.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+