MojAndroid

Garmin MARQ Athlete (Gen 2) je jedným z najnovších prírastkov do série MARQ od spoločnosti Garmin. Táto kolekcia predstavuje luxusné športové hodinky, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a luxus s výkonnými športovými funkciami. Každý model v sérii MARQ je postavený na rovnakom základe, ale modely ponúkajú rôzne funkcie špecifické pre konkrétne športové aktivity. Samozrejme s cenami na patričnej úrovni. Tému priniesol portál notebookcheck.net.

Nové hodinky ponúkajú širokú škálu výkonných športových funkcií, ktoré sú špecifické pre atletický tréning. Sú vybavené viacpásmovým GPS pre presné sledovanie trasy, ako aj veľkou batériou, ktorá zaručuje až 16 dní výdrže v režime smartwatch.

Séria Garmin MARQ Gen 2
Garmin MARQ Athlete (Gen 2) | Zdroj: Garmin

Okrem toho ponúkajú offline prehrávanie hudby zo Spotify, navigáciu pomocou mapy a možnosť bezkontaktnej platby. Taktiež sú optimalizované pre beh, cyklistiku, pilates, surfovanie, lyžovanie a mnoho ďalších športov.

Jednou z nových funkcií, ktorú tieto inteligentné hodinky ponúkajú, je Jetlag Adviser. Táto funkcia pomáha vyrovnať sa so zmenou časových pásiem pri cestovaní. V kombinácii so sledovaním spánku, radami pre pripravenosť na tréning a návrhmi tréningov, vám tieto hodinky uľahčia rozhodovanie, kedy je vhodné trénovať a kedy si naopak oddýchnuť.

Garmin MARQ Athlete (Gen 2) | Zdroj: Garmin

Na prvý pohľad je zrejmé, že zariadenie Garmin MARQ Athlete (Gen 2) sa môže pochváliť luxusným a kvalitným dizajnom. Zaoblené zafírové sklíčko displeja AMOLED s vysokým rozlíšením poskytuje skvelý vizuálny zážitok a zároveň vysokú úroveň ochrany. Okrem toho je púzdro hodiniek vyrobené z titánovej zliatiny 5. triedy. Tá je používaná aj v letectve, hlavne z dôvodu jej nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti. Garmin zaručuje vodotesnosť hodiniek až do 10 barov alebo 100 hĺbkových metrov. Navyše, široká škála mechanických tlačidiel umožňuje intuitívne ovládanie zariadenia a prispôsobenie pre rôzne športové aktivity.

Garmin MARQ Athlete cena

Garmin predstavil športové smart hodinky, ktoré kombinujú luxusný vzhľad a kvalitné materiály s výkonnými športovými funkciami. Ide však o značne drahé zariadenie, jeho cena sa pohybuje na úrovni 1950€.

Náš tip
Withings predstavil luxusné hybridné hodinky ScanWatch Nova
2.1.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+