MojAndroid

Ak patríte k aktívnym športovcom, potom vám zrejme aplikácia Garmin Connect nie je neznámou. Zobrazuje vaše športové výsledky a zastrešuje vaše aktivity, či už ide o cyklistiku, beh, klasicky počíta i kroky a všetko premieňa na spálené kalórie. Posledná aktualizácia priniesla aplikácii veľkú dizajnovú zmenu – pozadie appky radikálne zmenilo farbu a okrem toho má omnoho modernejší vzhľad.

Najnovšia verzia aplikácie Garmin Connect Mobile je navrhnutá tak, aby ste sa mohli ešte intenzívnejšie sústrediť na svoje športové ciele a dodržiavanie zdravého životného štýlu.

Garmin_connect_aplikacia_8

Aplikáciu sme vám spomínali niekoľkokrát v súvislosti s recenziami nositeľných zariadení ako Garmin Vivosmart a Garmin Vivoactive – ak si teda aplikáciu spárujete s niektorým z kompatibilných zariadení, získate ešte presnejšie dáta. Údaje sa tiež dajú zdieľať na online sieti, kde si s vašimi známymi takto dokážete porovnávať výsledky. Ponúkame vám ukážky z appky pred a po.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google Play 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+