MojAndroid

Spoločnosť Gameloft predstavila novú hru s názvom Gangstar Vegas, ktorá je pokračovaním predchádzajúceho úspešného titulu Gangstar Rio. Opäť sa teda jedná o napodobeninu kultovej hry Grand Theft Auto, no v tomto prípade si titul v mnohom polepšil. Hra bola len nedávno zverejnená pre operačný systém Android a v obchode Google Play je dostupná za necelých 6 €, len pre kompatibilné zariadenia s Androidom 2.3 a vyšším. Ak sa ju chystáte zakúpiť, pravdepodobne si budete musieť upratať na úložisku. Hra totižto potrebuje až 2,5 GB voľného priestoru!

Gangstar Vegas android hry

Ako už vyplýva z názvu, tentokrát sa hlavný dej hry odohráva v hlavnom meste hazardu a hier, v Las Vegas. Príbeh je o úspešnom bojovníkovi MMA, ktorý má podľa nariadení mafie prehrať boj so svojim protivníkom. Ale keďže súper padol ako prvý, dokonalý plán slávneho zločinca Franka Veliano získať veľkú finančnú injekciu padá tiež. Týmto sa bojovník stal najhľadanejším človekom v meste, kde je zločin na každom kroku. Budete musieť pevne držať zbraň a zúčastniť sa rôznych úloh pre mafiu. V hre využíva hlavná postava svoje MMA schopnosti v boji zblízka, no nájdeme tu aj klasické zbrane pre zneškodnenie väčšieho počtu nepriateľov.

Gangstar Vegas android hry Gangstar Vegas android hry Gangstar Vegas android hry

Gangstar Vegas ponúka celkom 80 rôznych misií, v ktorých si budujete vlastný tím gangstrov s cieľom získať moc nad Las Vegas a vyhrať vojnu mafie. Samotné mesto je až 9 násobne väčšie než predchádzajúce a v hre si užijete rôzne módy. Vylepšením prešla aj fyzika, ktorá teraz ponúka vernejšie kaskadérske kúsky na vozidlách. Nový titul okrem toho ponúka aj originálne soundtracky autorov Skrillex, Kavinsky a Chromatics. Hru si môžete zakúpiť kliknutím na nižšie uvedený widget.

Verzia: 3.6.0m
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.6.0m
Aktuálna cena: Zdarma

21.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+