MojAndroid

Dlhoočakávaná FPS strieľačka od spoločnosti Gameloft sa dnes konečne objavila na Google Play aj pre zariadenia s Androidom. Modern Combat 4: Zero Hour sľubuje to najlepšie, čo by ste mohli od tohto herného žánru na mobilných zariadeniach očakávať. Okrem prepracovaného príbehu na vás čaká aj výborná grafika, ktorá sa kvalitou približuje herným konzolám. Spoločnosť v tejto hre totiž použila nový Havoc Engine, ktorý prináša úplne novú úroveň vizuálnych efektov a fyziky predmetov či osôb. Pohyb vojakov, automobilov alebo iných predmetov tak bude ešte realistickejší, ako kedykoľvek predtým. Atmosféru bude dotvárať kvalitný zvukový podklad a výborný dabing postáv.

Novinkou v Modern Combat 4 je tiež multiplayer, ktorý teraz ponúka online profily, hodnosti a možnosť upravovať si zbrane podľa seba. Ak budete chcieť novinku od Gameloftu vyskúšať aj vy, môžete si ju nainštalovať už teraz prostredníctvom Google Play. Cena za Modern Combat 4: Zero Hour je 5,99€.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 6,99 €

Aktualizácia: 

Modern Combat 4 bol stiahnutý z Google Play so zatiaľ nezistených príčin. Spoločnosť Gameloft sa pravdepodobne potýkala s problémami pri sťahovaní dát potrebných pre chod hry. Aplikácie ukladané na servery Google Play sú obmedzované svojou veľkosťou a preto musia vývojári pristupovať k riešeniu, kde sa zvyšné dáta sťahujú z ich vlastných serverov. Práve tu mohol nastať problém. Spoločnosť sa zatiaľ k tejto situácii nevyjadrila.

Aktualizácia 12.12 (pôvodný článok bol publikovaný 11.12.2012):

Spoločnosť Gameloft vyriešila problémy, s ktorými sa potýkala pri spustení hry. Modern Combat 4 je opäť online na Google Play.

12.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+