MojAndroid

Je to len pár dni, čo spoločnosť Google predstavila novú verziu systému Android 14. Používatelia skladacích smartfónov Samsung Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 si ho môžu teraz vychutnať v rámci beta programu nadstavby One UI 6, ktorá je na ňom postavená. Informáciu priniesol portál GSMArena.

Aktualizácia zatiaľ v USA a Indii

Aktualizácia s beta verziou One UI 6 pre Galaxy Z Fold5 má číselné označenie F946BXXU1ZWJ2, zatiaľ čo pre Galaxy Z Flip5 to je F731U1UEU1ZWJ2. Bohužiaľ je zatiaľ aktualizácia pre Galaxy Z Fold5 podľa portálu GSMArena dostupná iba v USA a Indii. Rovnaké obmedzenie sa môže vzťahovať aj na Galaxy Z Flip5. Dá sa však predpokladať, že je len otázkou času, kedy sa rozšíri aj do ďalších regiónov.

Samsung Galaxy Z Flip5
Samsung Galaxy Z Flip5

Aktualizácia pre Samsung Galaxy Z Fold5 má veľkosť 2,7 GB. Pravdepodobne bude mať podobnú veľkosť aj aktualizácia pre Galaxy Z Flip5. Ak chcete zaregistrovať svoj Galaxy Z Fold5 alebo Z Flip5 do beta programu, musíte si otvoriť aplikáciu Samsung Members. V nej by ste mali v hornej časti nájsť veľký banner propagujúci beta verziu. Ak nie je vidieť, tak by mohla pomôcť reinštalácia aplikácie.

Samsung Members
Banner v aplikácii Samsung Members | Zdroj: GSMArena.com

Následne stačí počkať, kým vám smartfón neoznámi dostupnosť aktualizácie na beta verziu One UI 6 postavenom na Androide 14. V rámci One UI 6 sa môžete tešiť na nový dizajn rýchlych nastavení, vylepšený režim Letadlo alebo možnosť vypnúť sledovanie polohy aplikácií. Androidu 14 by mal zase do systému priniesť fitness aplikáciu Health Connect.

Náš tip
Dostali ste podozrivú správu o daňovom preplatku? Takto sa vás snažia obrať o peniaze

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
8.10.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+