MojAndroid

Samsung sa okrem telefónov môže pýšiť aj širokým sortimentom wearables, čiže nositeľných produktov. Bezdrôtové slúchadlá, fitness náramky a inteligentné hodinky, to všetko si môžete šikovne prepojiť so smartfónom vďaka aplikácii Samsung Wearable. Tá teraz dostáva novú aktualizáciu, vďaka ktorej prostredie aplikácie dostane vzhľad nového One UI. Tým už momentálne disponujú nové Samsungy Galaxy S10.

Ide len o prostredie aplikácie

Nová aktualizácia pre aplikáciu Samsung Wearable prináša naozaj len dizajnové zmeny. Za to tie sú momentálne celkom rozsiahle, pretože sa prispôsobili novému používateľskému prostrediu, ktoré Samsung nazvalo One UI. Po novom je tak všetko poruke. Zmenili aj sa detaily, ako napríklad zaoblenie kariet a zoradenie notifikácií, ktoré ale prispievajú k lepšiemu dojmu z používania. No aj tak je najočakávanejším vylepšením pravdepodobne tmavý režim prostredia. Práve ten prichádza do aplikácie spolu s minimálnymi dizajnovými zmenami.

Prostredie aplikácie Samsung Wearable dostáva po vzore nadstavby One UI tmavý režim
Prostredie aplikácie Samsung Wearable dostáva po vzore nadstavby One UI tmavý režim

V Obchode Play už čoskoro

Mnohí používatelia aplikácie už stihli nahlásiť, že im bola ponúknutá aktualizácia. Samsung o nej ale nehovoril nijako výraznejšie. Dostupná je už na stiahnutie na niekoľkých odkazoch. Stiahnuť si ju tak môžete z tohto odkazu, ktorý vás presmeruje do Galaxy Store. Využiť môžete aj APK súbor stránky Sammobile, ktorý nájdete po kliknutí na tento link. Obchod Play mierne zaostáva, pretože aktualizácia tam ešte nie je dostupná, no aj to je len otázka času.

Verzia: 2.2.20.17113061
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.20.17113061
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Po niekoľkých problémoch Gear zariadenia konečne podporujú Android Pie

Náš tip
Samsung One UI: Úplne nová nadstavba s Android 9.0 Pie

10.3.2019
Zdroj: Sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+