MojAndroid

Ak je pre vás výsledok benchmarku relevantný dôkaz toho, aký výkon zariadenie ponúka, tak tak by vás možno zaujímalo, ako sa v benchmarkoch darilo momentálne najvýkonnejším Android zariadeniam v porovnaní s čipom NVIDIA Tegra 4, ktorý by mal byť najlepším procesorom pre mobilné zariadenia v tomto roku. Nemusíte kvôli tomu porovnávať a manuálne hľadať výsledky všetkých týchto zariadení, spravili sme to za vás :-)

74473_10151361739997406_557120340_n

Samsung predstavil svoju novú vlajkovú loď Galaxy S4 len pred niekoľkými hodinami a na internete sa už rozbehli debaty o tom, kto si získa viac fanúšikov. Bude to nové HTC One či práve spomínaná Galaxy S IV? Ak vás nezaujalo ani jedno z týchto zariadení, tak ste možno mysleli na novú Sony Xperiu Z, perfektný hybrid Asus PadFone 2, prípadne na pripravované smartfóny s Tegrou 4.

Asus_Padfone2_7
Asus PadFone 2 s Dock Station
Sony Xperia Z  01
Sony Xperia Z v docku

Spomínané zariadenia sme pre vás porovnali v Antutu a Quadrant benchmarkoch (vyššie výsledky sú lepšie):

dyerware.com


dyerware.com


Aj keď výsledok benchmarku ani zďaleka nevypovedá o tom, aké rýchle sú reakcie smartfónu a aký dojem z používania ponúka, niekedy je dobré, keď si môžete smartfóny pri výbere porovnať s konkurenciou. Aký Android smartfón vlastníte vy? Napíšte nám do komentárov jeho názov a výsledok z Antutu a Quadrant Benchmarku!

Verzia: 7.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.0.7
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Laptopmag, Android Police

16.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+