MojAndroid

Pamätáte si na poslednú akciu Samsung Unpacked, kedy bol predstavený Samsung Galaxy S III? Je to len pár mesiacov a už tu budeme mať druhý Samsung Unpacked 2012, ktorý sa tentoraz uskutoční v Berlíne 29. augusta.

Podľa všetkého, na tejto akcii v Berlíne bude predstavený nástupca Galaxy Note – Samsung Galaxy Note 2. Tlačová agentúra Reuters totiž priniesla správu o tom, že sa tak udeje práve na akcii v Berlíne a stopla tak všetky dohady a špekulácie. Termín je teda pevne stanovený.

Samsung už skôr oznámil, že počas augusta by sa malo na trhu objaviť ďalšie z Galaxy zariadení, no predpokladáme, že by to mohol byť Samsung Galaxy Note 10,1, ktorý už čaká na oficiálne uvedenie na trh pomerne dlho.

Predpokladáme aj to, že teraz sa začnú špekulácie o tom, aké špecifikácie jednotlivé zariadenia prinesú a či sa náhodou neobjaví nejaké prekvapenie. Situáciu budeme sledovať a informovať vás budeme aj priamo zo Samsung Unpacked 2012 v Berlíne.

Update 20.8.2012:

Samsung vydal prvú upútavku na Samsung Galaxy Note 2. Video nám toho zatiaľ veľmi veľa neprezrádza a Samsung aj naďalej udržiava tú správnu mieru napätia pred oficiálnym predstavením, ktoré sa koná 29. augusta na veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA v Berlíne.

Zdroj: Reuters Foto: Samsung, MôjAndroid.sk

20.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+