MojAndroid

Budúci rok 2014 bude pre mobilné zariadenia prínosným a výrobcovia budú mať plné ruky práce, aby si uchovali svoje postavenie na trhu. Spoločnosť Samsung sa vďaka patentovým podaniam a špekuláciam zdá byť vyzbrojená dobre aj v segmente inteligentných hodiniek. Podľa denníka The Korean Herald sa totižto na veľtrhu MWC 2014 v Barcelone objaví druhá generácia hodiniek Galaxy Gear 2 a taktiež aj produkt s označením Galaxy Band.

SM-V100T

Informácie o predstavení nových hodiniek na MWC pochádzajú od dôverného zdroja, ktorý samozrejme nechcel byť menovaný – “Je to veľmi pravdepodobné,” uviedol zdroj. Informácie čiastočne potvrdil aj analytik Lee Seung-woo zo spoločnosti IBK Securities – “Samsung v súčasnej dobe pracuje na Galaxy Gear 2 a produkt bude určite predstavený na začiatku budúceho roka”. Špecifikácia novej generácie hodiniek je doposiaľ úplne neznáma, no predpokladá sa, že bude disponovať flexibilným OLED displejom. Patentové podanie, ktoré poznáme z minulosti nám môže čiastočne napovedať, akým smerom by sa mohla pripravovaná novinka uberať.

Ďalším očakávaným produktom je Galaxy Band. Podľa dostupných informácií sa jedná o druh náramku, ktorý je určený na sledovanie aktivity používateľa a dokáže merať pulz či krvný tlak. Z veľkej časti sa však jedná o špekulácie a žiadny z týchto produktov nebol oficiálne oznámený spoločnosťou Samsung. Ak sa však zaujímate o to, ako si Samsung predstavuje budúcnosť, odporúčame vám pozrieť článok, na ktorý odkazuje TIP.

Náš tip
VIDEO | Samsung sníva o svete plnom displejov

Zdroj: sammobile

28.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+