MojAndroid

Titul Galaga Wars od tvorcov Bandai Namco prináša na operačný systém Android znovuzrodenie legendárnej hry pri príležitosti 35. výročia od vydania jej originálu. Hra prináša podobne ako originál, vesmírne prostredie obohatené o mnohé súboje. Rozhodne nejde o klasickú strieľačku, hra sa odohráva v pútavom prostredí a hráči si vyskúšajú bojovať proti mnohým silným protivníkom a ich vesmírnym lodiam s početnou flotilou. Ako Galaga bojovník postupne odhaľujete tajomstvá high-tech zbraní, ktoré máte k dispozícii a cieľom je samozrejme prežiť a zničiť súperovu flotilu. Budete môcť takisto spoznať mnohé vesmírne lode protivníkov ako Bee, Butterfly alebo Scorpion. Vašou úlohou bude tiež oslobodiť zajatých kamarátov, odomknúť si nové a lepšie zbrane a získať 4 unikátne schopnosti každej z vesmírnych lodí. Hra prináša nostalgické pocity pre hráčov, ktorí si pamätajú jej originál z osemdesiatych rokov minulého storočia.

Galaga Wars je dostupná už teraz v Obchode Play zdarma, avšak obsahuje aj in-app nákupy, ktoré v tomto prípade nie sú nevyhnutné pre pokrok v hre. Rozhodnutie využiť ich je teda individuálne pre každého hráča.

Verzia: 3.3.1.1003
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.1.1003
Aktuálna cena: Zdarma
7.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+