MojAndroid

Takmer všetci používame niektorú z mnohých aplikácii alebo widgetov, ktoré informujú o aktuálnom či nastávajúcom počasí v našom okolí. V obchode Google Play sa však objavila veľmi netradičná aplikácia s názvom FWeather Widget, ktorý prezentuje tieto informácie vo veľmi netradičnej forme, použitím neslušných slov. Bežne takéto príspevky nezverejňujeme, no v tomto prípade sa jedná o celkom vtipné výroky, ktoré vás možno pobavia.

FWeather-Widget-Neslušné-výroky-počasia1

Po pridaní widgetu FWeather sa na vašej obrazovke budú zobrazovať vtipné výroky vztiahnuté na aktuálne počasie. Widget vám dokonca občas nebude chcieť prezradiť stav počasia a namiesto toho vás vyzve, aby ste sa pozreli von oknom, ktoré je vo vašej blízkosti. Samotný widget je pomerne dobre spracovaný. Ponúka rôzne možnosti úpravy, ako zapnutie/vypnutie prvkov vo widgete, zmenu jazyka (dostupná je angličtina, nemčina, taliančina a čínština). Nastaviť je možné aj lokalitu, frekvenciu synchronizácie, pozadie widgetu alebo upraviť farbu na tmavú, ak máte nastavené svetlé pozadie. Ak dokážete zniesť nadávky v cudzom jazyku a vyskúšať widget vo svojom zariadení, môžete si ho zadarmo stiahnuť kliknutím na nižšie uvedený widget.

26.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+