MojAndroid

S príchodom zariadení s virtuálnou realitou sa mnohí z nás zamýšľajú, aký obsah bude v takomto formáte najatraktívnejší. Aktuálne sú veľmi populárne práve špeciálne navrhnuté hry, ktoré ponúkajú novú formu zážitku. Je ale veľmi pravdepodobné, že postupom čase sa dočkáme množstva prepracovaných hier, ktoré sme si doteraz mohli užívať v štandardnej verzii a neskôr si ich zahráme aj vo virtuálnej realite. Skvelým príkladom je obľúbený mobilný titul Fruit Ninja, ktorý je teraz dostupný aj pre HTC Vive.

Náš tip
HTC Vive: Virtuálna realita, ktorá vás pohltí | RECENZIA

Fruit Ninja VR screen

Táto verzia hry vám umožní používanie ovládačov ako tradičné japonské meče, ktoré vidíte v hre. S nimi už môžete sekať po okolí a snažiť sa rozseknúť všetky kúsky ovocia, ktoré okolo vás budú lietať. Musíme uznať, že transformácia tejto hry do virtuálnej reality dáva skutočne zmysel a takáto forma by mohla byť naozaj veľmi zábavná. Veď si iba predstavte, aká populárna bola hra prakticky v 2D na mobilných zariadeniach.

Fruit Ninja screen 2

Hra je pre HTC Vive zatiaľ dostupná iba v testovacích verziách a nie je úplne kompletná. Ak vám to ale neprekáža, z obchodu Steam si ju teraz môžete kúpiť v 20% zľave. Vývojári tiež prisľúbili, že hru pripravia aj pre zariadenie Oculus Rift, takže ukrátení nezostanú ani fanúšikovia tohto zariadenia.

Video ukážka z hry Fruit Ninja pre VR

Verzia: 2.3.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.8
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Steam via engadget

8.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+