MojAndroid

Fanúšikovia mobilných technológií a systému Android sa stretli na akcii Orange Android Roadshow 2015 v NitreVšetci návštevníci si mohli počas celého dňa najnovšie zariadenia z IFA 2015 z Berlína od značiek ASUS, CREATIVE, HTC, INTEL, JABRA, LENOVO, SONY a SAMSUNG.

Z našej redakcie sme vám priniesli virtuálnu realitu Oculus Rift, na ktorú sa vytvorili dlhé rady. Zabavili sme sa aj v súťaži Orange GO 4 Fun: SPHERO Race 4G a osviežili sme sa aj energetickými nápojmi Tiger a džúsmi Relax. V závere sme samozrejme vyžrebovali víťazov hodnotných cien, ktorí si domov odniesli smartfón Caterpillar CAT S50, navigácie Sygic alebo iné atraktívne ceny od partnerov. Účastníci Orange Android Roadshow si mohli vyskúšať aj 4G/LTE sieť od Orange. Spoločne sme tak prežili skvelý deň s Androidom.

Ďakujeme všetkým za účasť, výhercom ešte raz blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu Orange Android Roadshow v budúcom roku.

Orange

Orange Android Roadshow 2015 Nitra-15

 

ASUS

Creative

HTC

Intel

Jabra

Lenovo

Samsung

Tatra banka

Pomôžte nám akciu vylepšiť vyplnením niekoľkých otázok v ankete nižšie.

8.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+