MojAndroid

Konferencia CES 2017 sa v posledných rokoch stala miestom, kde svoje najnovšie technológie prezentujú aj výrobcovia automobilov. Automobilka Ford teraz predstavila nové možnosti svojho infotainment systému Sync 3, ktorý teraz umožní zrkadliť navigáciu Sygic zo smartfónu priamo na najväčšiu obrazovku na palubnej doske.

Stačí, keď budete mať vo vašom smartfóne nainštalovanú navigáciu Sygic, pripojíte smartfón k automobilu a spustíte navigáciu. Tá sa prenesie na obrazovku v stredovej konzole. Prostredníctvom nej budete môcť navigáciu ovládať dotykovým displejom a na displeji smartfónu sa objaví iba úsporná animácia, ktorá navyše odradí šoférov od toho, aby sa počas jazdy hrali s telefónom.

Sync 3 v automobiloch Ford už dlhšie podporuje podobným spôsobom Google Mapy a Apple Mapy. Teraz budú mať ale šoféri aj ďalšiu možnosť, a to hneď jednu z najlepších na trhu. Samozrejme, stále môžete čerpať všetky výhody navigácie, ako aj plnohodnotné offline fungovanie.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Cnet

7.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+