MojAndroid

Hľadáte jednoduchú a zábavnú hru pre príležitostné hranie na vašom mobilnom zariadení ? Možno máme pre vás výborný tip na pomerne novú hru Flying Fox, od známeho vývojárskeho štúdia Chillingo International. V hre ovládate prefíkanú a hladnú líšku s menom Sly, ktorý sa snaží vyplieniť farmu a chytiť všetky sliepky. To však nebude také jednoduché, ako sa zdá.

Flying Fox Android hry

Na začiatku vás líška prevedie základným ovládaním hry a budete mať možnosť vybrať si aj ovládanie pomocou akcelerometra alebo virtuálneho joysticku. V našom prípade sme zvolili druhú možnosť. Hlavná postava má na chrbte vrtuľu, ktorá jej umožňuje lietať. Vašou úlohou bude navigovať líšku vo vzduchu a zbierať sliepky zo zeme pomocou tlačidla na pravej strane obrazovky. Potom, čo chytíte sliepku, musíte každú vyniesť nad pomyselnú čiaru na oblohe. Ste však obmedzený časomierou, ktorá rozhoduje o vašom skóre a úspešnosti jednotlivých levelov. Obtiažnosti jednotlivých kôl sú dokonca sťažené o rôzne prekážky alebo bariéry, ktoré je nutné rozbiť.

Flying Fox Android hry Flying Fox Android hry Flying Fox Android hry

Flying Fox je skutočne zaujímavá hra s výbornou hrateľnosťou, ktorá sa postará o niekoľko hodinovú zábavu. Hra ponúka celkovo 3 odlišné svety po 24 levelov. Aby ste mohli otvoriť ďalšie, musíte zozbierať adekvátny počet hviezd. Avšak nebude to také jednoduché, ako sa zdá. Každý ďalší level ukrýva nové prekážky a stupňuje sa aj obtiažnosť. Hra je dostupná v obchode Google Play zadarmo a stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget.

22.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+